Články

Tampa – NY Islanders: opatrný úvod střetnutí
article image

26.4.2016

Loňští finalisté NHL z Tampy mají letos znovu ty nejvyšší ambice, což dokázali v prvním kole play off hladkým postupem přes Detroit. S newyorskými Islanders budou mít o poznání více práce, ve vzájemných bitvách se jim vůbec nedaří…

Lightning byli vůbec prvním týmem, který v zámoří prošel do druhého kola play off a před náročnou sérií s Islanders tak mohli Palát a spol. pořádně dobít baterky! To se jim bude hodit, Ostrované zrovna nejsou jejich oblíbeným soupeřem… Proti Red Wings hrála Tampa skvěle takticky, v defenzívě minimálně chybovala a také se mohla spolehnout na gólmana Bishopa, který v žádném z pěti zápasů neinkasoval více než dva góly. O výtečné obraně Lightning svědčí také fakt, že excelovali při hře v oslabení – v početní nevýhodě jenom jednou inkasovali (úspěšnost 96%)! Také proti Islanders bude Tampa vycházet z poctivé defenzívy, narazí totiž na soupeře, který nemá se střílením branek problémy a jenž vyhrál čtyři z posledních pěti vzájemných bitev. Skvělou ofenzívu newyorského týmu táhne kapitán John Tavares, jenž se v sérii s Floridou (4:2 pro Islanders) blýskl pěti góly a celkem získal devět bodů. Očekávám z obou stran opatrný vstup do zápasu, první třetina bude oťukávací.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Tampa Bay - NY Islanders 1,5 - 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip