Články

Tampa – Montreal: ukončí Blesky sérii?
article image

11.5.2015

Dva postupové mečboly promrhali, vyhnou se dalšímu selhání? Borci Tampy Bay rozehráli sérii s Montrealem skvěle a třemi výhrami v řadě se ocitli blízko postupu, houževnatého kanadského protivníka se jim však nedaří dorazit…

Tampa

+ rychlost, technika, ofenzíva, střelec Johnson

- méně zkušeností, gólman

Montreal

+ skvělý gólman, dobrá obrana, zkušenosti

- mizerná produktivita, na pokraji vyřazení

 

V prvním kole potřebovali sedm zápasů na poražení Detroitu, série s Montrealem měla být o poznání kratší. Vždyť po třech výhrách v řadě hokejisté Tampy Bay měli Canadiens téměř na lopatkách! Rozhodující úder však svému sokovi nedokázali zasadit a Montrealu po triumfech 6:2 a 2:1 narostla křídla. Další výhrou by si Plekanec a spol. vynutili rozhodující sedmý duel a na svého soka si jistě budou věřit. Znovu vsadí na důslednou obranu, jejímž základním stavebním kamenem je zřejmě nejlepší gólman zámořské NHL Carey Price. Kanadský brankář bude muset znovu ukázat svou extratřídu, čelí totiž nejúdernější ofenzívě celé soutěže, kterou táhne Tyler Johnson (8+4), jenž válí v lajně s Kucherovem (4+4) a Palátem (2+4). Canadiens dovolili útoku dravých mladíků v posledních dvou duelech jen dvakrát skórovat a pokud je udrží na uzdě, mohou znovu pomýšlet na úspěch. Vyhecovaní domácí však už další blamáž nechtějí dovolit, Montreal po boji pošlou z kola ven!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Tampa Bay - Montreal 1 1.60
Počet gólů - Tampa Bay - Montreal 4,5 - 1.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip