Články

Tampa – Montreal: Palát potvrdí formu
article image

31.3.201

Canadiens se v posledním zápase vzchopili a porazili o play off bojující Detroit 4:3. Nyní se představí v Tampě, která se s rivalskou Floridou přetahuje o první místo v Atlantické divizi. Výkony předvádí domácí parádní, Montreal porazí!

Loni se oba mančafty utkaly v konferenčním semifinále a z postupu se v šesti zápasech radovala Tampa. Lightning si letos play off znovu zahrají a pokusí se napodobit loňské tažení, kdy se prokousali až do finále, v němž ale nestačili na Chicago. To Montreal už sezonu jen z povinnosti dohrává a k velké nevoli svých fanoušků zůstane mimo vyřazovací boje. Canadiens přitom sezonu rozehráli parádně a dlouho se vyhřívali na pozici lídra Východní konference, těžké zranění brankáře Price ale Montreal srazilo do kolen a následoval pád tabulkou až do jejího suterénu. Obrana kanadského celku nefunguje tak, jak by měla, v útoku pak hosté postrádají výrazné individuality, které by uměly zavelet k obratu. To Blesky se dokázaly z počátečního klopýtání vzchopit a vrátily se do role jednoho z nejlepších týmů Východní konference. Výtečnou formou se prezentuje český forvard Ondřej Palát, který se vykurýroval ze zranění a znovu válí v lajně s Kucherovem a Johnsonem. Rodák z Frýdku-Místku v posledních pěti duelech třikrát skóroval a nasbíral celkem devět bodů (3+6), také proti Canadiens by se mohl střelecky prosadit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Tam-Mon: Palát O. ano 3.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip