Články

Tampa – Islanders: Stamkos sestřelí Ostrovany
article image

25.3.201

Snajpr Steven Stamkos si letos udělal na pažbě už 34 zářezů a patří mezi nejlepší střelce NHL. Na Islanders ovšem neumí, od sezony 2012/13 jim v osmi duelech vstřelil jediný gól! Formu ale má momentálně slušnou, smůlu by mohl prolomit!

Palát a spol. s Islanders prohráli a v ani jednom duelu nevstřelili více než dvě branky… Mizernou bilanci by si ale mohli vylepšit, Ostrované neoplývají zrovna oslnivou formou – jejich vítězství 3:1 nad Ottawou bylo první po sérii čtyř porážek v řadě a teprve druhým v posledních osmi utkáních. Za mizernými výkony Islanders stojí především výrazný pokles jejich produktivity, ofenzíva hostů v čele s hvězdným centrem Johnem Tavaresem si v závěru základní části vybírá oddychový čas. Ani Lightning neprožívají zrovna nejlepší období, ofenzíva jim ale funguje, na čemž má velkou zásluhu Steven Stamkos. Kanadský ostrostřelec se v posledním utkání jedním gólem podílel na demolici Detroitu 6:2 a s celkem 34 zásahy na kontě mu patří šestá příčka mezi kanonýry. Proti Islanders se kapitánovi Lightning nedaří, v osmi duelech od sezony 2012/13 jim vstřelil jediný gól! Formu ale má dobrou, neoblíbeného soka pokoří!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Tam-NYI: Stamkos S. ano 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip