Články

Tampa – Florida: souboj rivalů ovládnou Blesky!
article image

14.11.201

První letošní floridské derby hostí na vlastním ledě Lightnings, kteří s velkými rivaly Panthers prohráli jenom jedno z posledních deseti vzájemných utkání. A také v nadcházející bitvě by měli mít navrch.

Po solidním vstupu do sezony floridští Panteři zpomalili a propadli se do spodních pater tabulky Východní konference. Ani návrat uzdraveného Jaromíra Jágra hru Floridy nezvedl, vždyť parta okolo české legendy prohrála pět z posledních šesti zápasů! Jejím velkým problémem je nízká produktivita, vždyť během aktuální neúspěšné série Panteři vstřelili jen v jednom utkání více než dvě branky… Navíc je sráží mizerná hra v oslabení (úspěšnost 74,1%) a ve vyhecovaném derby si jistě v početní nevýhodě několikrát zahrají. Loňští finalisté z Tampy zatím nepředvádí takové výkony, jaké jejich fanoušci očekávali, naposledy ale porazili Calgary 3:1 a věří, že se triumfem nad rivalem odrazí k lepším zítřkům. Kádr mají kvalitnější než Florida, především směrem dopředu jsou nesmírně nebezpeční. Na Pantery navíc umí zahrát, znovu zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Tampa Bay - Florida 1 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip