Články

Tampa – Detroit: urputná bitva s minimem gólů
article image

21.3.2016

Ve čtyřiadvaceti sezonách po sobě se probojovali do vyřazovacích bojů, letos by ale hokejisté Detroitu mohli o rekordní sérii přijít. Na ledě Blesků z Tampy tak potřebují bodovat, aby konkurenty v boji o play off udrželi pod sebou!

Především borci Philadelphie mohou Detroit vyšoupnout z pozic pro play off. Flyers jsou momentálně devátí s minimální ztrátou na osmé Red Wings, kteří ve Východní konferenci drží poslední postupovou příčku. Z utkání na ledě floridské Tampy tak musí hosté vytěžit body! A Mrázek a spol. mají na Lightning pořádně spadeno, v loňské sezoně s nimi prohráli v prvním kole play off. O tom, že se na Tampu umí dobře vyhecovat, už v letošním ročníku přesvědčili, vždyť vyhráli dva ze tří vzájemných duelů! Nyní cílí na vítězný hattrick, není však jisté, že budou moci nasadit do boje brankáře Petra Mrázka (úspěšnost 92,4%), jenž kvůli nemoci vynechal poslední dva zápasy. Jeho náhradník Jimmy Howard si v nich ale nevedl špatně a pomohl Red Wings k vítězstvím v Columbusu (3:1) a na Floridě nad Pantery (5:3). Tampa je na tom v tabulce lépe než Detroit, formu ale nemá zrovna oslnivou (dvě výhry z posledních sedmi utkání) a především v útoku to momentálně finalistům loňského ročníku nešlape podle představ. Defenzívu ale mají domácí velmi dobrou, také Detroit spoléhá na obranu. V jejich vzájemných bitvách tradičně padá málo branek (letošní průměr 3,66 G/Z) a na tom se nic nezmění!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Tampa Bay - Detroit 5,5 - 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip