Články

Tampa – Calgary: Palát pokoří Flames!
article image

5.11.2014

Jsou zřejmě jeho nejoblíbenějším soupeřem v NHL. Český talent Ondřej Palát to na Flames prostě umí! Od začátku loňské sezony proti nim třikrát nastoupil a pokaždé skóroval. Letos už je jednou pokořil, trefí se znovu!

Zatímco loni byli Flames v NHL za otloukánky, letos zatím válí a dokonce patří mezi nejlepší celky Západní konference! Do utkání na Floridě nastoupí po třízápasové sérii výher, během níž porazili Nashville (4:3), Montreal (6:2) a naposledy v prodloužení Washington (4:3). Nyní zkusí udržet na uzdě nebezpečné Lightning, kteří jsou zase jedním z elitních týmů Východní konference a s nimiž prohráli první letošní vzájemný duel doma 1:2 v prodloužení. Střelcem vítězné branky Tampy byl český forvard Ondřej Palát, jenž se v loňské sezoně vypracoval mezi opory svého týmu a dokonce byl nominován na cenu pro nejlepšího nováčka roku! Prestižní Calder Trophy sice nezískal, pevně se však usadil v prvním týmu a letos znovu patří mezi ofenzivní tahouny Blesků. Ve dvanácti duelech nasbíral osm bodů (4+4), v průměru tráví na ledě více než 18 minut a důvěru dostává i při přesilovkách. Po pomalejším rozjezdu do sezony se postupně dostal do tempa a v posledních pěti duelech nasbíral čtyři body. Calgary je jeho oblíbeným protivníkem, ve třech duelech proti Flames nasbíral čtyři body (3+1) a pokaždé rozvlnil síť! Momentálně je navíc ve formě, trefit by se mohl znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Tam-Cal: Palát O. ano 3.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip