Články

Tampa – Buffalo: Blesky znovu udeří!
article image

9.11.2015

Loňští finalisté NHL z Tampy Bay si v současnosti prochází těžkým obdobím, během něhož častěji prohrávají, než vítězí. Odrazit se k lepším výkonům mohou v utkání s trápícím se Buffalem a to se jim skutečně podaří.

Lightning v minulé sezoně vzali NHL útokem, jejich mladý tým zářil v ofenzívě a prostřílel se až do bojů o Stanley Cup. V letošním ročníku Stamkos a spol. zatím marně hledají loňskou formu a aktuálně jim ve Východní konferenci patří až osmá příčka. Nutno však podotknout, že měli asi nejtěžší start do nového ročníku ze všech týmů, vždyť odehráli 11 z úvodních šestnácti duelů mimo svůj led a sedm z těchto zápasů bylo proti týmům z Centrální divize (Chicago, Dallas, St. Louis, Nashville…), která je v celé soutěži nejkvalitnější. Nyní se po čtyřzápasovém venkovním tripu konečně představí na vlastním hřišti a Sabres jsou ideálním protivníkem, na němž se mohou střelecky chytit! Na začátku tohoto měsíce v Buffalu zvítězili 4:1 a znovu budou mít navrch. Hosté letos opět herně tápou a mají jednu z nejhorších obran soutěže, Blesky prostě nezastaví.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Tampa Bay - Buffalo 1 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip