Články

Tampa Bay – Toronto: útoky budou kralovat
article image

29.12.201

Tohle bude festival ofenzivního hokeje! Na ledě floridské Amalie Arény totiž změří své síly dva nejproduktivnější týmy zámořské NHL! Domácí Tampa Bay zkusí oplatit Torontu porážku 2:5 z posledního duelu, o góly nebude nouze.

Loni naprosto selhali ve finiši základní části a zůstali play off, letos se znovu usadili mezi elitní osmičkou Východní konference a věří, že si postupně vystřílí dostatečný bodový polštář a stejnému osudu se vyhnou. Borci Toronta si zatím nevedou špatně a v duelu s Tampou Bay chtějí ukázat, že se mohou měřit s těmi nejlepšími. Lightning totiž znovu patří mezi nejlepší týmy „Východu“ a z jejich našlapané ofenzívy jde strach! Celek kouče Coopera disponuje kvalitní a širokou soupiskou, má vyrovnané všechny čtyři útoky a každý z nich je směrem dopředu nesmírně nebezpečný. Nejlepším střelcem Blesků je tradičně obávaný snajpr Stamkos (19+17), září také Kucherov (15+19) či Johnson (13+24). Také Toronto ale sází na ofenzivní hokej a co do produkce branek se může s Tampou (3,19 G/Z) směle měřit, dokonce je s průměrem 3,33 gólů na utkání nejúdernějším týmem NHL a borci jako Kessel (17+21), Van Riemsdyk (16+18) či Bozak (13+16) jsou jen těžko k zastavení. Směrem dozadu to ale od Maple Leafs už není taková sláva a to se proti nebezpečné Tampě projeví. S góly se nebude šetřit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Tampa Bay - Toronto 5,5 + 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip