Články

Tampa Bay – Pittsburgh: urputný boj moc gólů nepřinese
article image

19.5.2016

Pokud chtějí mít ještě reálnou šanci na velké finále Stanley Cupu, musejí hokejisté Tampy Bay čtvrtý duel série s Pittsburghem bezpodmínečně zvládnout. Bude to boj a žádná ofenzivní smršť.

Skvělý vstup do konferenčního finále po výhře 3:1 na soupeřově ledě je zapomenut, hokejové Blesky za Tučňáky už jasně zaostávají. Nejprve jim podlehli v prodloužení, naposledy doma 2:4 a rázem v sérii ztrácejí 1:2 na zápasy. Naposledy jim nepomohl ani velmi dobrý výkon brankářského náhradníka Vasilevského, Pittsburgh se prostě dostal do obrátek. Svědčí o tom i jeho vysoká střelecká převaha 48:28! Do parádní formy se dostaly zejména opory Tučňáků kapitán Crosby s rychlíkem Kesselem, proti kterým Lightning vypadali hodně unaveně. Dokážou ještě finále Východní konference zdramatizovat? K českému mladíkovi Palátovi, který naposledy táhl ofenzívu Blesků s bilancí 1+1, se musejí přidat i další. V klubu si ale ze současného stavu nedělají těžkou hlavu, byť Tampa Bay prohrála v letošním play off poprvé dva zápasy za sebou. „Za poslední tři roky jsme zažili spoustu stavů. Ten aktuální není nic, co bychom neznali,“ ušklíbl se trenér Cooper. Je ale potřeba se vrátit k aktivní hře a nenechat Pittsburgh dostávat se do tlaku. S tím půjdou domácí do čtvrtého duelu a dá se očekávat, že si dají pozor hlavně na ofenzivní hrátky protivníka. Měl by to být znovu urputný a tudíž málo produktivní hokej.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Tampa Bay - Pittsburgh 4,5 - 2.23

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip