Články

Tampa Bay – Pittsburgh: Blesky nezaváhají, Tučňáci skončí
article image

23.5.2016

Zbývá udělat poslední krůček a po roce si znovu zahrají o Stanley Cup! Hokejisté Tampy Bay mají ve finále Východní konference proti Pittsburghu výhodu domácího ledu a tu využijí.

Zdálo se, že soupeř jim sebral všechny trumfy a doma si vypracuje mečbol. Jenže v Pittsburghu se stal pravý opak. Tučňáci celý zápas vedli, krátce před koncem ale Blesky srovnaly a hned na začátku prodloužení po šťastné Johnsonově teči zády braly výhru. V sérii tak borci Tampy Bay vedou 3:2 na zápasy a před svými fanoušky mohou rozhodnout o postupu. „Jsme na tom stejně jako minulý rok, ale věřím, že tentokrát už sérii uzavřeme doma,“ připomenul střelec loňské finále Východní konference, v němž Tampa po výhře na ledě Rangers vedla 3:2 na zápasy, doma pak utržila debakl, aby v rozhodujícím sedmém duelu v New Yorku uspěla. Ovšem v Pittsburghu zbraně rozhodně neskládají, nakonec není důvod – tři zápasy z pěti v této sérii ovládl hostující tým. „Posledních čtyři pět měsíců hráči vždy reagovali správným způsobem na kritické situace, musíme je jen přimět k ještě vyššímu nasazení. Věříme si,“ uvedl trenér Sullivan. Zase to bude těsná bitva, ale obrovská psychická výhoda je na straně podceňované Tampy. A ta už si postup nenechá uplavat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Tampa Bay - Pittsburgh 1 2.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip