Články

Tampa Bay – NY Islanders: Tavares se prosadí
article image

15.1.2014

Blesky prožívají podařenou sezonu a ve Východní konferenci patří mezi elitu. Islanders jsou na tom přesně opačně, co do gólové produkce se však s Tampou Bay mohou směle měřit! A to hlavně zásluhou kapirána Tavarese, jenž se opět prosadí.

Třetí místo okupují ve Východní konferenci Blesky z Tampy a všem pochybovačům ukazují, že si dovedou poradit i bez zraněného kanonýra Stevena Stamkose. V novém roce Gudas, Palát a spol. vyhráli pět z osmi duelů a do utkání s Islanders půjdou v roli favoritů na vítězství. Na vlastním ledě v posledních třech duelech nevyhráli a tak budou mít o pořádnou motivaci postaráno! Jejich soupeři z New Yorku ale budou vzdorovat, po přelomu roku se jim také daří, o čemž svědčí sedm výher z posledních devíti duelů. Díky nim Ostrované oživili už málem ztracenou naději na play off – ačkoliv jsou ve Východní konferenci předposlední, v nesmírně vyrovnané tabulce ztrácí na osmou příčku "jen" osm bodů. V ofenzívě pak do podprůměru rozhodně nepatří, na kontě mají jen o čtyři vstřelené góly méně než domácí (132) a v konferenci jsou v této statistice dokonce pátí nejlepší. Velkou zásluhu na tom má kapitán John Tavares, jenž je třetím nejproduktivnějším borcem celé soutěže (56 bodů) a s 21 přesnými zásahy patří také do top ten kanonýrů. Ve skvělé formě hrající kanadský talent dostane i proti Bleskům spoustu prostoru na ledě, obranu Tampy by mohl pokořit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - TBa-NYI: Tavares J. ano 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip