Články

Tampa Bay – NY Islanders: Blesky opět začnou vítězit
article image

26.3.2014

Domácí jsou ve Východní konferenci čtvrtí a neměli by mít problémy s postupem do play off. V posledních dvou duelech ale prohráli a proti Ostrovanům tak chtějí zpět na vítěznou vlnu. Hostům se začalo dařit, na Blesky však stačit nebudou!

Pět výher v řadě vyneslo Blesky z Tampy na přední příčky Východní konference a ve finiši základní části se tak nebudou muset příliš nervovat, vyřazovací boje by jim neměly uniknout. Bonus v podobě obsazení jedné z prvních čtyř příček by ale znamenal zahájení play off na vlastním ledě, to je jistě velká motivace k tomu, aby Palát a spol. pokračovali v dobrých výkonech. Poslední dva duely sice nezvládli, ovšem se silným Pittsburghem padli 3:4 až v prodloužení, stejným poměrem poté podlehli v nájezdech Ottawě a bodově tak naprázdno nezůstali. Ostrovany ale už chtějí porazit a do duelu nastoupí jako velcí favorité na vítězství. Jejich protivníci z New Yorku jsou už dlouho mimo hru o play off a neoplývají zrovna nejsilnějším kádrem v NHL, ovšem v posledních čtyřech zápasech třikrát zvítězili a ukázali záblesk kvality. Jejich nepříliš pevná obrana ale tlak velmi dobré ofenzívy Blesků (Stamkos, Filppula, Palát, Johnson, Purcell) nevydrží, z Floridy odjedou s prázdnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Tampa Bay - NY Islanders 1 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip