Články

Tampa Bay – Montreal: Blesky cílí na mečbol!
article image

5.5.2015

Slavní Canadiens prohráli oba domácí duely semifinále Západní konference NHL a na Floridu tak míří s nožem na krku – v případě další porážky by se totiž ocitli na pokraji vyřazení! Zaberou a sníží stav série?

Tampa

+ nabraná sebedůvěra, produktivní útok, mládí, dravost

- obrana mívá výpadky, nezkušený brankář

Montreal

+ gólman Price, velmi dobrá obrana, aktivita, vhazování

- disciplína, produktivita, na Tampu neumí

 

Druhé utkání série mezi Montrealem a Tampou začalo, jako si to nejspíše trenér Canadiens Michel Therrien vysnil. Jeho svěřenci brzy vedli 1:0, svého soka přehrávali (střely 11-5) a nepustili jej do žádné vyložené šance. Na jeho konci však zkušený kouč prožíval velkou noční můru – Canadiens prohráli 2:6 a podruhé tak pohrdli výhodou domácího prostředí! A co hůř – do té doby nefungující přesilovky Lightning nabraly na kvalitě (hosté vstřelili 4 góly v početní výhodě) a ve střelecké mizérii se zmítající kapitán Tampy Steven Stamkos se bodově konečně chytil (1+2)... Plekanec a spol. se tak nachází v nezáviděníhodné situaci – prohrávají 0:2 na zápasy a míří na led rozjetého soka, s nímž prohráli všech sedm duelů v letošní sezoně. K úspěchu potřebují výrazně přidat v ofenzívě (1,88 G/Z), zůstat disciplinovaní (v posledním zápase měli 8 vyloučení) a gólman Price musí předvést svůj tradiční skvělý výkon. Proti němu se totiž postaví nejlepší ofenzíva základní části, která také v play off ukazuje svou kvalitu (2,78 G/Z)!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Tampa Bay - Montreal 1 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip