Články

Tampa Bay – Florida: Stamkos sestřelí Pantery!
article image

8.10.2014

Pořádně ostrý start do sezony čeká na Blesky z Tampy, ambiciózní mančaft ve vyhroceném derby vyzve rivaly z Floridy Panthers! Hlavním tahounem domácích bude obávaný snajpr Steven Stamkos, jenž hned na úvod ukáže svou přesnou mušku!

Florida se v posledních letech potácí na chvostu NHL a loňská sezona nebyla výjimkou, vždyť Panteři nakonec získali druhý nejmenší počet bodů ze všech týmů! V letní pauze tak pokračovala přestavba jejich kádru, která však ještě není úplně dokončená a ani letos asi Florida nebude bojovat o play off. Panteři omladili kádr, hodně se čeká od jedničky posledního draftu obránce Aarona Ekblada, v útoku by pak měl zářit urostlý finský centr Barkov, výrazně lepší výkony než loni by měl předvádět český forvard Tomáš Fleischmann. To Tampa loni překvapila a nakonec byla třetím nejlepším týmem Východní konference, letos znovu míří vysoko! Celek generálního manažera Yzermana disponuje širokým kádrem, v němž najdeme mix zkušenosti a talentovaného mládí. Dva perspektivní borci – Tyler Johnson a Ondřej Palát – loni dokonce bojovali o Calder Trophy pro nejlepšího nováčka NHL a oba by znovu měli patřit mezi opory Lightning! Ofenzivně laděný mančaft potáhne k výšinám kapitán Steven Stamkos, jenž patří mezi nejobávanější snajpry v celé NHL. Dvojnásobného nejlepšího kanonýra zámořské soutěže loni na dlouhou dobu vyřadila ze hry zlomenina nohy, přesto v 37 duelech vstřelil 25 branek a skončil jako druhý nejlepší střelec týmu! Také letos se bude svou ničivou střelou terorizovat soupeře a Florida je první na řadě! Proti Panthers se trefil už v přípravě a nyní znovu rozvlní síť.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Tam-Flo: Stamkos S. ano 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip