Články

Tampa Bay – Florida: Jágr a spol. bojují o naději!
article image

23.3.2015

Floridské derby mezi Blesky a Pantery bude mít jako tradičně velký náboj. Tentokrát bude jejich rivalita umocněna tím, že hosté zuřivě nahání play off a nutně musí bodovat! Tampa ale patří mezi nejlepší týmy NHL, dokážou ji porazit?

Lightning

+ nejlepší ofenzíva ligy, střelec Stamkos, vyrovnané útoky

- brankáři, nesvědčí jim hra do těla

Panthers

+ dravé mládí hladové po úspěchu, brankář Luongo, forma

- přesilovky, vhazování, nedaří se jim otáčet duely, v nichž prohrávají

 

Zatímco Blesky nebudou ve vyřazovacích bojích chybět, Pantery čeká hektický finiš základní části, v němž se zkusí vtěsnat mezi nejlepší osmičku týmů Východní konference. Jejich výchozí pozice není příliš komfortní, na osmý Boston ztrácí čtyři body a ještě před sebou mají rozjetou devátou Ottawu, za níž zaostávají o body tři. Právě Bruins ale v zatím posledním klání Jágr a spol. v nájezdech porazili 2:1 a ukázali, že boj o play off rozhodně nevzdávají. Parádním výkonem jim k důležitému trumfu pomohl zkušený gólman Luongo, jenž je jejich velkou oporou, daří se také prvnímu útoku, v němž s mladíky Huberdeauem a Barkovem válí český veterán Jaromír Jágr, který v deseti duelech za Panthers zaznamenal sedm bodů (2+5). Navíc formu mají hosté velmi dobrou, vyhráli pět z posledních sedmi duelů a uspěli také při vzájemném měření sil s Tampou na začátku tohoto měsíce (4:3).

Blesky ale v letošní sezoně válí a patří mezi velké kandidáty na celkové prvenství. Lightning disponují nesmírně kvalitním kádrem, všechny jejich ofenzivní lajny jsou vyrovnané a pravidelně se dělí o gólové příspěvky. Nad všemi spoluhráči ale svou gólovou produkcí vyčnívá kanonýr Steven Stamkos, jenž má na kontě 40 branek a i díky jeho přesné mušce domácí disponují nejúdernějším útokem soutěže (3,23 G/Z). Obrana Panterů se tak v derby hodně zapotí, udrží Blesky na uzdě?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Tam-Flo: Stamkos S. ano 2.20
- Tam-Flo: Jágr J. ano 3.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip