Články

Tampa Bay – Detroit: zůstanou body Lightning?
article image

20.3.201

Blesky pokračují v útoku na pozici lídra Východní konference, proti Detroitu zkusí navázat na cenný triumf 4:2 nad Montrealem. Rudá křídla v poslední době předvádí výkony jako na houpačce, ukážou na floridském ledě svou lepší tvář?

Tampa

+ produktivita, hra v oslabení, vyrovnaný kádr

- vhazování, pokud prospí začátek, neumí otáčet zápasy

Detroit

+ přesilovky, individuality v ofenzívě, zkušenosti

- nesvědčí jim tvrdá hra, absence Dacjuka

 

S newyorskými Rangers a kanadským Montrealem se hokejisté Tampy Bay přetahují o první místo ve Východní konferenci. V posledním utkání zdolali právě Canadiens 4:2 a znovu ukázali svou sílu. Formu mají parádní, v posledních sedmi duelech pětkrát triumfovali a bez bodů vyšli jen ze zápasu s Winnipegem (1:2). Vítězství nad Montrealem režíroval dvěma zásahy kapitán Steven Stamkos, jenž se zlepšil už na 39 branek, v celé NHL je lepším střelcem pouze Alex Ovečkin. Kanadský snajpr je ústřední postavou nejlepšího útoku soutěže (3,21 G/Z), Tampa je také silná v držení puku, daří se jí v defenzívě a výtečně hraje v oslabení (83,2% úspěšnost).

 

Detroit je naopak jedním z nejlepších týmů při hře v početní výhodě (25,3% úspěšnost) a kvalitu speciálních defenzivních formací domácího celku tak jistě pořádně prověří! Red Wings disponují zkušeným kádrem, v němž se ale naplno začíná prosazovat talentované mladí (Nyquist, Tatar). Také hosté umí střílet góly a patří mezi šestku nejproduktivnějších mančaftů NHL (2,9 G/Z). Momentálně se jim ale příliš nedaří, vždyť vyhráli jen dva z posledních sedmi zápasů. Do utkání s Tampou navíc půjdou pouhý den po souboji s floridskými Pantery (1:3) a nespíše i bez zraněného tahouna Dacjuka, to si na jejich výkonu jistě také vybere svou daň!     

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Tampa Bay - Detroit 1 2.05
1.tým - počet gólů - Tampa Bay - Detroit 3,5 + 2.48

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip