Články

Tampa Bay – Detroit: souboj českých mladíků pro Paláta?
article image

24.4.2015

Stává se z toho tak trochu bitva skvělých českých mladíků. V sérii hokejového play off mezi Tampou Bay a Detroitem jsou pořádně vidět útočník Ondřej Palát a brankář Petr Mrázek. Kdo bude mít v klíčovém pátém duelu navrch?

Tampa Bay

+ skvěle poskládaný tým plný energie, ofenzíva

- problémy v koncovce, doma se jim moc nedaří

Detroit

+ zkušenost, skvělý Mrázek v bráně

- v útoku sterilní, vypracují si minimum šancí

 

Palát se naposledy zasloužil gólem a asistencí o výhru hokejistů Tampy Bay 3:2 v prodloužení na ledě Detroitu, díky níž jeho tým vyrovnal sérii na 2:2. Red Wings přitom mířili za třetím vítězstvím, když ještě šest minut před koncem vedli 2:0. Pak ale Lightning dvěma góly v rozmezí 77 sekund vyrovnali a ve třetí minutě nastaveného času dokonal obrat po Palátově akci Johnson. „Považuji za velké štěstí, že jsem Johnsona s Palátem trénoval v nižší soutěži a teď i v NHL. Tihle kluci dneska otočili zápas,“ radoval se kouč Blesků Cooper.

Tampa tak vrátila výhodu domácího ledu na svoji stranu a v duelu číslo pět bude hrát o mečbol před svými fanoušky. Nicméně největší pozor si nebude muset dát na tradiční opory Křídel na čele s Dacjukem, ničí ji totiž český mladík v bráně! Obě výhry Detroit urval hlavně díky němu – napoprvé gólman pustil jen 2 střely ze 46, ve třetím klání vychytal nulu. Jak dopadne další setkání Palát vs. Mrázek?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Tampa Bay - Detroit 1 1.87
Dá gól (včetně prodloužení) - Tam-Det: Palát O. ano 4.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip