Články

Tampa Bay – Detroit: kdo vyhraje bitvu o vše?
article image

28.4.2015

Až závěrečný sedmý duel série rozhodne o postupujícím do druhého kola! Ani jeden tým nedokázal vyhrát dva zápasy po sobě, což pro Tampu, která si triumfem 5:2 v Detroitu vynutila rozhodující klání, není příliš dobrá zpráva…

Tampa

+ aktivita, vhazování, lajna Palát – Johnson – Kucherov září v ofenzívě  

- produktivita, mladý kádr, brankář Bishop nezáří, kanonýr Stamkos mlčí

Detroit

+ zkušenosti, individuality v ofenzívě, hra v oslabení, brankář Mrázek září

- hraje venku, nedůslední beci, málo aktivní v ofenzívě (22,8 střel na utkání)

 

V brance znovu zářil, na výhru to však nestačilo. Český gólman Petr Mrázek v šesté bitvě s Lightning čtyřikrát inkasoval, jeho Red Wings nakonec před svými fanoušky padli 2:5 a nedokázali tak využít mečbol k ukončení série. Nic ale ještě není ztraceno, až sedmé utkání na ledě Tampy definitivně rozřeší postupovou tajenku. A Detroit do něho nastoupí s vědomím, že na hřišti svého soka už dvakrát ukořistil vítězství! Navíc v nesmírně vyrovnané sérii ani jednou neprohrál dva duely v řadě, statistika tak hraje v jeho prospěch… Opět bude spoléhat na parádní výkony svého mladého gólmana, ani Mrázek však neumí čarovat a potřebuje pomoc od svých obránců, kteří jej často nechávají napospas šikovným forvardům Tampy. Domácí byli v základní části jasně nejproduktivnějším týmem soutěže, proti Detroitu však střelecky tápou a ve dvou zápasech se dokonce ani jednou gólově neprosadili. Druhý nejlepší kanonýr základní části Steven Stamkos ještě ani jednou neskóroval, více než dva zásahy má na kontě pouze Tyler Johnson (6+1). Pokud si ofenzíva Lightning znovu vybere slabší den, mladý celek z Tampy pošupajdí z kola ven! Red Wings disponují o poznání zkušenějším týmem, borci jako Dacjuk, Zetterberg, Franzen toho mají spoustu za sebou a ze sedmého duelu série se jim kolena nerozklepou. Dovedou Detroit k postupu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Tampa Bay - Detroit 2 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip