Články

Tampa Bay – Anaheim: Perry se ve šlágru prosadí
article image

14.11.201

Domácí vládnou Východní konferenci, přišli ale o zraněného kanonýra Stevena Stamkose, což je pro ně velká ztráta! Ducks zase kralují v Západní konferenci a v jejich dresu řádí kanonýr Corey Perry (11 gólů). Obranu Blesků také pokoří.

Tak to je ztráta. Bleskům se v Bostonu zranil nejlepší střelec celé NHL čtrnáctigólový Steven Stamkos, jehož budou v Tampě jen těžko nahrazovat. V Montrealu sice Tampa Bay bez svého elitního kanonýra v minulém kole vyhrála, ale až po samostatných nájezdech a po tristním skóre 1:1 v základní hrací době. Její barvy pravidelně hájí čeští plejeři Radko Gudas s Ondřejem Palátem a ve třinácti zápasech se představil i dvaadvacetiletý plzeňský rodák, obránce Andrej Šustr. V kádru Anaheimu na žádného českého protihráče nenarazí, zato si budou muset dávat velký pozor na Corey Perryho. Osmadvacetiletý kanadský snajpr, jehož Duks draftovali před deseti lety v 1. kole, se v posledních pěti kolech trefil třikrát a celkem si připsal 11 zásahů. Naposledy se při porážce 2:3 na Floridě jeho hokejka odmlčela, ovšem kanonýr vedoucího týmu Západní konference dvakrát po sobě zticha nebude!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Tam-Ana: Perry C. ano 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip