Články

Tampa – Arizona: Kojoti zůstanou bez bodů
article image

22.2.2016

Blesky překonaly menší herní krizi a znovu pravidelně bodují, proti Arizoně chtějí ukořistit čtvrtou výhru v řadě. Kojotům se naopak nedaří, aktuálně se pohybují mimo příčky pro play off. Na loňského finalistu stačit nebudou!

Rozjezd do sezony měli pomalý, dlouho se na elitní osmičku Východní konference dívali z uctivé vzdálenosti. Postupně se však hokejisté Tampy rozehráli a play off by jim nemělo uniknout, v Atlantické divizi dosud získali více bodů než oni pouze borci Floridy. V posledním utkání si Lightning poradili i díky jedné asistenci Ondřeje Paláta a dvěma gólům Ryana Callahana s Carolinou 4:2 a vyhráli třetí duel v řadě, z toho druhý v základní hrací době. S návratem na vlastní led budou chtít dobrou formu potvrdit a Arizona není soupeřem, s nímž by si neměli poradit – poslední dva vzájemné souboje hladce ovládli (7:3, 4:2). Kojoti prožívají další nepříliš vydařený ročník, na play off momentálně ztrácí pět bodů. A jelikož nepředvádí zrovna vyrovnané výkony a častěji prohrává, než vítězí, do nadstavbové části nejspíše nepronikne. V posledních dvou duelech inkasovali Kojoti devět branek, v Tampě padnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Tampa Bay - Arizona 1 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip