Články

Táborsko – Příbram: ligista v poháru nezaváhá
article image

3.9.201

V lize dvakrát za sebou padli, co předvedou fotbalisté Příbrami ve 2. kole poháru? Na hřišti druholigového Táborska jsou velkými favority a příznivý kurs přímo vybízí vsadit si na jejich postup.

Středočeši rozjeli ligu dobře, usadili se v horní polovině tabulky, ale poslední dvě kola je tvrdě srazila na zem – porážky 0:4 na Spartě a doma 0:2 s Duklou znamenaly pád na desátou příčku, jen tři body od sestupových pozic. Jenže nejvyšší soutěž má teď reprezentační přestávku, a tak o nějakém šetření opor pro pohárový zápas nemůže být řeč. Nakonec Táborsko zase není takový outsider, aby jej Příbramští podcenili. Pohybuje se uprostřed tabulky druhé ligy a zejména na vlastním trávníku je hodně nebezpečné – ve třech letošních domácích zápasech ještě neprohrálo. Rozdíl v kvalitě je ale přesto patrný, a byť to nejspíš nebude žádná hostující gólová smršť, Švancara a spol. by si postup neměli nechat ujít.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Táborsko - Příbram 2 1.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip