Články

Táborsko – Plzeň: odpor domácích zlomí po půli
article image

23.9.2014

Lídr české nejvyšší soutěže míří k dohrávce 3. kola tuzemského poháru do Sezimova Ústí, kde vyzve domácí Táborsko. To v druhé nejvyšší soutěži ještě neprohrálo a favorita potrápí, nakonec ale hvězdné Plzni podlehne.

Západočeši se loni prokousali do finále domácího poháru a také letos mají v soutěži vysoké ambice! Aktuálně jsou ve velké pohodě, daří se jim totiž v lize, v níž o víkendu zdolali ostravský Baník 2:0 a udrželi se na čele tabulky, kde mají jednobodový náskok před mistrovskou Spartou. Svěřenci trenéra Koubka i v letošní sezoně předvádí svůj tradiční kombinační a ofenzivní fotbal, s nímž v posledních letech slavili úspěchy. Do boje s Táborskem zkušený trenérský bard nenasadí tu nejsilnější sestavu a příležitost dostanou hráči, kteří nejsou tolik vytěžovaní. Ovšem i borci jako Tecl, Kovařík či Bakoš mají na české poměry obrovskou kvalitu a budou se chtít předvést, aby svým výkonem plzeňskému lodivodovi ukázali, že patří do základní sestavy! Táborsko se doma zkusí na favorita vytáhnout, v druhé nejvyšší soutěži ještě neprohrálo a se čtrnácti vstřeleným brankami je jejím nejproduktivnějším celkem. Loni přišlo o postup do první ligy až v posledním kole a letos znovu patří mezi druholigovou elitu. Favorita potrápí, nakonec ale padne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Táborsko - Plzeň 0/2 3.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip