Články

T. Berdych – A. Murray: odplata české hvězdy?
article image

3.4.201

V semifinále Australian Open spolu svedli vyhecovanou bitvu, kterou nakonec ve čtyřech setech ovládl hvězdný Brit. Na podniku v Miami si to spolu oba borci znovu rozdají o postup do finále a očekává se další velký boj!

Berdych

+ pozitivní bilance (6:5), první servis, drtivý forhend

- změna stylu vyžaduje čas, na hráče z Top Ten se mu letos nedaří   

Murray

+ sebevědomí, skvělý return, defenzíva

- občas jej přemůžou emoce

 

Podruhé na sebe letos narazí Berdych s Murraym a znovu se očekává pořádně vypjaté utkání. Britský tenista těžce nese, že český borec před touto sezonou angažoval jako svého hlavního trenéra Dani Vallverdua, jenž dříve koučoval právě britského tenisu, s nímž jej pojí nadstandardní vztahy. Pod vedením mladého Venezuelana Berdych za pochodu mírně obměňuje svůj herní styl, snaží se o agresivnější tenis a více útočí. To je však během na dlouhou trať, není proto divu, že jeho dosavadní výsledky nejsou takové, jaké se čekaly. Nutno však podotknout, že nepředvádí špatné výkony, vždyť žádný z jeho pěti letošních přemožitelů nebyl v žebříčku ATP hůř než osmý. Bohužel Murray je aktuální světová trojka a po Djokovičovi s Federerem předvádí nejlepší tenis na okruhu. Ačkoliv má s Berdychem pasivní bilanci 5:6, ve vzájemných duelech na tvrdém povrchu dominuje (5:3). Turnaj v Miami je jeho oblíbený a cílí na něm na čtvrté finále v řadě. Na Berdycha budou platit jeho skvělý return a trpělivá hra od základní čáry, velkou přetahovanou nakonec ovládne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Murray A. - Berdych T. 2:1 3.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip