Články

T. Bellucci – F. López: Španěl zahájí zostra
article image

15.10.2014

Brazilec Bellucci bude prvním soupeřem Feliciana Lópeze na turnaji ve Vídni, do kterého španělský tenista nastoupí jako třetí nejvýše nasazený borec. Formu má v druhé polovině sezony skvělou, ovládne už první set!

Už třiatřicetiletý rodák ze španělského Toleda hraje v současnosti nejlepší tenis kariéry a v žebříčku ATP šlape na paty nejlepší desítce, vždyť se už posunul na čtrnáctou pozici. Parádní formu předvedl také na posledním turnaji Masters v Šanghaji, kde dokázal porazit krajana Nadala, amerického bombarďáka Isnera či zkušeného Rusa Južného a nakonec došel až do semifinále, v němž nestačil na Francouze Simona. Ve Vídni se pokusí na skvělé výkony navázat a jeho prvním soupeřem bude Brazilec Bellucci, jenž se momentálně pohybuje na opačném konci výkonnostní sinusoidy a příliš se mu nedaří, od US Open navíc zápolí jen na challengerech. Do turnaje ve Vídni ale vstoupil úspěšně, když si v prvním kole hladce poradil s Francouzem Mathieuem (6:1, 6:4), což jej před soubojem se silným Španělem jistě pořádně nakopne. Ovšem López se veze na vítězné vlně a do utkání nastoupí jako velký favorit, svou pestrou hrou nakonec Brazilce udolá. A začne už v úvodním setu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Bellucci T. - Lopez F. 2 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip