Články

Swansea – Valencia: pohoda s gólovou smrští
article image

28.11.201

Postup do jarního play off mají jistý, otázka je, jak fotbalisté Valencie přistoupí k duelu Evropské ligy na hřišti Swansea. Angličanům by mohl stačit i bod, v prvním duelu vyhráli 3:0. Bude to otevřený fotbal plný gólů.

Nemusejí se nechat svazovat nervozitou, vždyť skupinu mají rozehranou skvěle. Valencia už postupuje, druhá Swansea má před třetím St. Gallenem náskok pěti bodů. Tým exsparťanského čarostřelce Bonyho Wilfrieda si v Premier League užívá postavení v horní polovině tabulky, při jeho zápasech padá hodně branek. Valencia je na tom v La Lize podobně, což je ale pro ambiciózní klub zklamání. Proto se chce blýsknout alespoň v pohárové Evropě a před cestou do Anglie vyhlásila jasný cíl: pomstít se za dva měsíce starou potupu. Jenže Španělé současně avizovali, že opory a nejvytěžovanější hráči dostanou před nedělní ligou s Pamplonou volno. To jen živí spekulace o otevřeném duelu se spoustou šancí a doufejme i gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Swansea - Valencia 2,5 + 1.83

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip