Články

Swansea – Stoke: dohrávka nabídne góly
article image

18.10.2015

Domácí od začátku minulého měsíce získali jen dva body z dvanácti možných a v souboji se Stoke chtějí vykročit k lepším zítřkům. Ovšem Potters nebudou snadným protivníkem, po mizerném startu se totiž rozjeli a ukazují sílu.

Velšský mančaft v úvodních čtyřech kolech sezony ani jednou neprohrál a získal výborných osm bodů, když dokázal plichtit na Stamford Bridge s mistrovskou Chelsea (2:2), také zdolal Manchester United (2:1). Vysoko nastavenou výkonnostní laťku ale svěřenci kouče Monka nedokázali udržet a z dalších čtyř zápasů vytěžili jen dva body za dvě domácí plichty s Evertonem (0:0) a Tottenhamem (2:2), venku dvakrát prohráli. Nutně tak potřebují zvítězit, aby se vrátili do horních pater tabulky! Borci jako Gomis, Ayew, Sigurdsson či Montero jsou nesmírně nebezpeční směrem dopředu a měli by být zárukou toho, že „Swans“ nevyjdou střelecky naprázdno. Ovšem ani Potters nejsou žádná ořezávátka, ačkoliv se v úvodu sezony notně herně i výsledkově trápili. V létě ale jejich kádr prošel velkou obměnou a hráči potřebovali čas, aby se sehráli. Výhry nad Bournemouthem (2:1) a Aston Villou (1:0) je povzbudily, do Swansea si jedou pro body. Hostům bude chybět útočník Diouf, i bez něho je ale jejich ofenzíva hodně silná – Bojan, Arnautovic, Walters, Shaqiri či Afellay jsou silní na míči a umí gól připravit či vstřelit. Ani Stoke by tak nemělo zůstat bez přesné trefy!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Swansea - Stoke ano 1.83

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip