Články

Swansea – Hull: tři body pro domácí
article image

8.12.2013

Zatímco nováček Premier League z Hullu v domácím prostředí válí a dokonce tam zdolal i rozjetý Liverpool, venku je to v jeho podání velká bída. Toho fotbalisté Swansea před svými fanoušky využijí a zvítězí!

Velšský mančaft se na startu sezony v domácím prostředí trápil, vždyť z prvních třech duelů na Liberty Stadium vytěžil jenom jeden bod. Nutno však podotknout, že neměl soupeře z nejlehčích – postupně vyzval Manchester United, Liverpool a Arsenal! Nyní už před svými fanoušky celek kouče Laudrupa válí a pravidelně boduje. Naposledy si s chutí smlsnul na rozjetém Newcastlu, kterému triumfem 3:0 ukončil sérii čtyř výher v řadě. Na Hull si tak bude věřit! Prvoligový novic navíc body sbírá body výhradně doma, kde naposledy zdolal 3:1 hvězdný Liverpool, což byl jeho jediný bodový úspěch z posledních čtyř ligových duelů. Venku prohrál šest ze sedmi utkání, horší bilanci má jen poslední Sunderland… Borci Swansea v posledních čtyřech domácích duelech vstřelili 10 gólů a Hull jejich silnou ofenzívu nezastaví, domácí zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Swansea - Hull 1 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip