Články

Švýcarsko – Portugalsko: první půle bez branek
article image

5.9.2016

Konec slavení, začíná další práce! Fotbaloví mistři Evropy z Portugalska začínají svoji kvalifikační pouť na MS na půdě nebezpečného Švýcarska. A oba týmy vsadí na opatrnost.

V základní hrací době vyhráli na Euru ve Francii jediný zápas, přesto se stali šampiony. Remízová jízda Portugalců až k titulu sice leckoho otrávila, nicméně triumf už jim nikdo nevezme. Dokážou svoji pohodu potvrdit i během kvalifikace? Rozjezd je čeká v Basileji těžký, protože týmu stále chybí nedoléčený Ronaldo. A nic na tom nemění ani skutečnost, že bez své ikony mužstvo zvládlo velké finále proti Francouzům. Švýcaři na Euru rovněž prolezli ze skupiny, dokonce s pěti body, ale hned na startu play off padli na penalty s Poláky. Každopádně patří mezi nepříjemné soupeře, a to zejména díky dobře organizované hře a skvělé defenzívě. Poslední vzájemný zápas na Euru 2008 Švýcaři vyhráli 2:0 a i tentokrát mají na to šampiony přehrát. Ovšem od počátku to bude opatrný a defenzivně zaměřený duel, v prvním poločase toho k vidění moc nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Švýcarsko - Portugalsko 0,5 - 2.13

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip