Články

Švýcarsko – Polsko: opatrná nuda bez gólů
article image

23.6.2016

Úvodní osmifinále fotbalového Eura proti sobě svedlo dva týmy se skvělou defenzívou. Vzhledem k důležitosti utrkání bude hra hodně opatrná a diváci moc gólů neuvidí.

Poláci odehráli základní skupinu se skóre 2:0, Švýcaři 2:1. Když oba týmy nastoupily proti fotbalovým gigantům Německu, resp. Francii, dokázaly s nimi uhrát bezgólové plichty. To svědčí o propracovanosti jejich defenzivních systémů. Nicméně jistý rozdíl tu je. Zatímco Poláci se snažili hrát aktivně a jejich líbivému fotbalu dominovala neustálá snaha kanonýra Lewandowského něco vymyslet, úsporně hrající Švýcaři toho dopředu moc nepředvedli a byli velkým zklamáním. Je jasné, že papírovým favoritem tohoto souboje jsou Poláci, ale nebudou to mít snadné. Přece jen nejsou stavěni na to, aby si vytvářeli vytrvalý tlak, jejich síla je spíš v rychlém přechodu do útoku. Jenže tentokrát budou narážet do zformované a velmi početné švýcarské zdi. I proto se dají očekávat spíš jen taktické šachy s minimem šancí a tím i gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Švýcarsko - Polsko 1,5 - 2.34

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip