Články

Švýcarsko – Česko: gólově hubený zápas
article image

15.2.201

Mají stejnou bilanci, vyrovnané skóre a rozdají si to o co nejlepší pozici pro play off. Hokejová bitva se Švýcary nebude pro český tým vůbec jednoduchá. Defenzíva soupeře pracuje úžasně, i proto to bude duel o málo gólech.

Švýcaři zažívají zvláštní olympiádu. Nejprve porazili outsidera z Lotyšska 1:0 šťastným gólem z posledních vteřin, pak mačkali favorizované Švédy, aby podobně smolně 0:1 padli. Češi naopak prospali se Seveřany půlku zápasu a následné vzepětí jim bylo k ničemu, proti Lotyšům uhráli povinnou výhru po poněkud profesorském výkonu. Co čekat od bitvy protivníků, ve které svým způsobem pořád o nic nejde? Hadamczikův tým se bude mít každopádně hodně na pozoru. Vždyť na loňském mistrovství světa prohrál se Švýcary oba zápasy včetně klíčového čtvrtfinále! Na druhou stranu oba týmy stále živí malou šanci – kromě vítězů tří skupin jde totiž přímo do čtvrtfinále i jeden tým z druhého místa s nejlepší bilancí, což při výhodné konstelaci může být právě jeden z nich. Skóre v tomto duelu si ale sotva někdo nahoní, je velmi pravděpodobné, že v urputném defenzivně laděném duelu moc branek nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Švýcarsko - Česko 4,5 - 1.99

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip