Články

Švédsko – Švýcarsko: obránce Karlsson se zase trefí
article image

13.2.2014

Proti českému týmu si na modré čáře otevřel střelnici a dal hned dva góly. Hvězdný švédský obránce Erik Karlsson je při chuti a jeho ofenzivní choutky poznají i ve druhém duelu hokejisté Švýcarska. Karlsson se znovu trefí!

Vyhlásili jej nejlepším obráncem NHL, trumfl takové bouráky jako Chára či Weber. Karlsson v dresu Senátorů z Ottawy září i letos, v 59 zápasech zaznamenal 55 bodů (15+40), což z něj dělá nejproduktivnějšího hráče týmu a celkem 19. hokejistu v kanadském bodování celé ligy! Jeho podpora útoku je výstavní, i v prvním olympijském zápase proti českému týmu často vyrážel ke zteči jako první, ještě před útočníky. Navíc jeho dělovka od modré je příkladná. Seveřané jsou v pohodě, proti Čechům ukázali raketový vstup do utkání, byl jich plný led. To Švýcaři se v prvním duelu nečekaně natrápili s Lotyšskem, které porazili 1:0 gólem z posledních vteřin zápasu. Favorit je tedy zřejmý. Tre kronor půjdou zase nekompromisně za výhrou a Karlsson k tomu přispěje nějakým tím gólem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Švé-Švý: Karlsson Erik ano 3.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip