Články

Švédsko – Sev.Amerika U23: unavené Seveřany mladící uštvou
article image

20.9.2016

V nohou mají severské derby s Finy, jen 21 hodin po jeho skončení hrají proti zámořským mladíkům. To se na hokejistech Švédska podepíše a nepříliš produktivní zápas nezvládnou.

Los Světového poháru jim dvakrát nepřál. Borci Tre Kronor už předem věděli, že vše by si měli raději uhrát v úvodních dvou mačích, protože v tom třetím budou výrazně limitováni. Přece jen nahánět zámořské mladíky, nejrychlejší tým na turnaji neznající pojem únava, bude hned po vyhecovaném boji s finskými rivaly velký oříšek. Navíc když výběru Severní Ameriky jde o hodně, po výhře nad Finskem a smolné těsné porážce s Ruskem stále živí naději na postup. „Nebýt desetiminutového výpadku proti Rusům, měli jsme dvě výhry a byli už v klidu. Ale nevadí, postup máme v našich rukou,“ řekl kapitán McDavid. Vyprodaná hala v Torontu požene domácí mladíky kupředu a unavení Švédové musejí vsadit na defenzívu a zkušenosti. Žádné dostihy a gólovou divočinu sice nepřipustí, přesto padnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Švédsko - Sev.Amerika U23 5,5 2/-5,5 3.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip