Články

Švédsko – Rusko: remízová úvodní třetina
article image

18.12.2013

Rusové jsou na domácím turnaji Channel One Cupu tradičně silní a obrovsky motivovaní. Ještě více to bude platit při poslední přípravě na ZOH. Švédy v této sezoně už dvakrát zdolali a ti jim v Soči odolají pouze v první třetině.

Kouč Biljaletdinov premiérově povolal na třetí podnik EHT i hvězdné útočníky Ilju Kovalčuka z Petrohradu, Alexandra Radulova z CSKA Moskva či Sergeje Mozjakina z Magnitogorsku. Kovalčuk se měl objevit i na předchozím Karjala Cupu, ale z rodinných důvodů se omluvil. Čelit této síle bude výběr švédského trenéra Martse, který tradičně věří svým vyvoleným, a tak jeho nominace je až na pár výjimek totožná s těmi z úvodních dvou turnajů EHT. Rusové se se Švédy přetahují o druhou příčku EHT, které zatím jasně vládnou Finové. Ve dvou vzájemných utkáních se vždy radovali ruští hokejisté, kteří na Českých hrách vyhráli 2:0, když o výsledku rozhodli až v poslední třetině, a na Karjale zvítězili vysoko 5:2. Jsou favority i tentokrát, jenže odpor sehraných Švédů v úvodní dvacetiminutovce nezlomí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Švédsko - Rusko 0 2.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip