Články

Švédsko – Německo: gólové hody na závěr
article image

14.10.2013

Souboj dvou nejlepších týmů skupiny C, který na jejich konečném umístění už nic nemůže změnit, by měl nezaujatého diváka opravdu bavit! Oba celky totiž produkují ofenzivní fotbal a mají v kádru spoustu borců, kteří umí vstřelit gól.

Už v první vzájemné bitvě v Mnichově v říjnu loňského roku Ibrahimovič, Özil či Müller nabídli fanouškům fantastický fotbal, který okořenili celkem osmi brankami. A ani tentokrát se nebudou ofenzivně ladění soupeři držet při zemi, i když divokou remízu 4:4 asi nezopakují. Hostující Němci už mají postup na světový šampionát jistý a s 31 vstřelenými góly v devíti zápasech jsou druhým nejproduktivnějším týmem evropské části kvalifikace. Poslední tři duely vyhráli shodně 3:0 a potvrzují, že jsou při střelecké chuti. Svým propracovaným ofenzivním fotbalem drtí většinu konkurentů a také ve Švédsku by neměli mít problém střelecky se prosadit. Domácí mají jistou baráž a favorita se jistě nezaleknou, už v prvním vzájemném utkání jej pořádně potrápili. Čtyři góly by padnout mohly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Švédsko - Německo 3,5 + 2.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip