Švédsko – Kanada: bitva gigantů o čelo tabulky!

article image

5.5.2015 Rozdávají příděly na počkání a na dálku spolu zápolí o vedení ve skupině A. Mírně navrch zatím mají borci ze zámoří, kteří na MS ještě ani jednou nezakopli, Tre Kronor na ně ale ztrácí jen jeden bod a triumf by je vynesl na první příčku!

Švédsko

+ šikovní forvardi, tvrdost, bojovnost, solidní defenzíva

- pod tlakem chybuje

Kanada

+ hvězdná ofenzíva, pevná obrana, rychlost, důraz

- širší kluziště není hráčům vlastní

 

Tohle bude vrchol základních skupin! Kanaďané přivezli do Prahy hvězdný mančaft a kosí každého, kdo se jim postaví do cesty. Švédský kouč Pär Märts sice před začátkem šampionátu posbíral mnoho omluvenek, i tak ale sestavil tradičně silný výběr, který zvládla obrat o bod pouze česká parta v zahajovacím utkání celého MS. Po třech odehraných zápasech borci Tre Kronor ztrácí na lídra skupiny A jeden bod, pokud chtějí pomýšlet na první místo, musí Kanadu porazit v normální hrací době. A to rozhodně není jednoduchý úkol, hokejisté ze zámoří ve třech duelech vstřelili úctyhodných 22 branek a jen čtyřikrát inkasovali. Třikrát dokázali jejich obranu překonat v pondělním šlágru Češi, ani Seveřani by neměli vyjít střelecky naprázdno, přeci jen mají v kádru šikovné borce (Forsberg, Eriksson, Rask, Josefson), kteří umí rozvlnit síť. Kdo z nich sestřelí také „javorové listy“?

Kanadská defenzíva je ale pevná a ofenzíva nemá na turnaji konkurenci co do zvučnosti jmen i jejich výkonů. První útok kapitána Crosbyho se Spezzou a MacKinnonem nasbíral už 11 bodů, formace Hall – Duchene – Eberle dokonce zaznamenala 16 bodů. Diváci se tak mohou těšit na parádní hokej, góly by měly padat. 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Švédsko - Kanada 2/+5,5 3.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip