Články

Švédsko – Finsko: do finále proklouznou borci Suomi!
article image

21.2.201

Severské derby okoření semifinále hokejového turnaje na ZOH! V roce 2011 se oba rivalové střeli ve finále mistrovství světa a z vítězství se radovali borci Suomi, také v ruském Soči předvádí skvělé výkony a mohli by mít navrch!

Borci Finska se postarali o největší šok olympijského turnaje, když ve čtvrtfinále poslali z kola ven hvězdnou domácí „sbornou“, kterou porazili 3:1. Ačkoliv v utkání s Ruskem prohrávali, dokázali jej třemi góly otočit a proklouzli do bojů o medaile. I v druhém duelu proti kandidátovi na zlato tak předvedli výborný výkon, už v základní skupině notně potrápili ambiciózní Kanadu, které podlehli až v samostatných nájezdech 1:2. Celek okolo legendárního kanonýra Selänneho se v Soči prezentuje důrazným, agresivním a rychlým hokejem, v obraně se může spolehnout na famózního gólmana Raska z Bostonu a svými ofenzivními výpady pak umí zaskočit jakoukoliv obranu! Švédi zatím potvrzují roli velkých favoritů olympijského turnaje, v základní skupině třikrát zvítězili a ve čtvrtfinále zdolali 5:0 Slovinsko. Jejich výhra se ale vůbec nerodila lehce, vždyť po dvou třetinách vedli pouze 1:0 a strachovali se o výsledek… Přestože zatím vítězí, výkony Tre Kronor v Soči postrádají pověstnou jiskru a jejich výhry jsou většinou hodně upracované. Ve vyhecovaném derby s Finskem je čeká první velká prověrka a nakonec v ní budou tahat za kratší konec provazu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Švédsko - Finsko 2 2.08

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip