Články

Švédsko – Česko: urputná bitva s minimem gólů
article image

8.5.2016

V poslední přípravě je sice smetli 7:1, ale na MS s nimi pro změnu prohráli už čtyřikrát v řadě. Jak se bude dařit českým hokejistům proti neoblíbeným Švédům? Čeká se urputný boj s minimem gólů.

Po dvou zápasech mají 5 bodů a skóre 7:3, svorně tak vládnou moskevské skupině A. Jenže zatímco bodík ztratily oba celky s bojovnými Lotyši, třígólové výhry si připsaly nad soupeři úplně jiného kalibru – Češi zdolali hvězdné Rusy, Švédové podprůměrné Dány. Teď se ukáže, jak na tom oba celky opravdu jsou. Jistou výhodu by mohli mít svěřenci kouče Vůjtka, kteří měli den volna, zatímco borci Tre Kronor hráli v neděli večer zmíněné severské derby. Projeví se únava? Možná by Češi mohli své extra energie využít a na soupeře vlétnout, ovšem trenéři naordinují spíše opatrnou defenzivní taktiku. „Pokud se nám podaří navázat na předchozí výkony, máme šanci bodovat,“ řekl trenér Vůjtek. Strašák z bilance na MS je ale varováním. Loni zkusili hrát na šampionátu v Praze Češi otevřeně, přesto v přestřelce padli 5:6 na nájezdy. Většinou to ale bývají vyrovnané bitvy se třemi až pěti góly a nejspíš to tak bude i tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Švédsko - Česko 4,5 - 2.28

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip