Články

Švédsko – Česko: remíza v první třetině
article image

6.11.2013

Žádné velké experimenty! Kouč Hadamczik nominoval na Karjala Cup zkušený mančaft, jenž má napravit dojem ze zpackaných Českých her. První duel s nebezpečným Švédskem bude vyrovnaný, úvodní třetina skončí remízou.

Snajpra Červenku sice do akce nepustí zranění zad, i bez něho ale budou Češi na Karjala Cupu disponovat solidní palebnou silou. Své šikovné ruce by měl ukázat například debutant Radek Smoleňák, jenž válí ve finském Lahti, za který ve 21 duelech SM-liigy vstřelil už 14 branek. Jinak v českém výběru najdeme spoustu zkušených borců – Tomáš Kaberle, Nakládal, Rolinek, Irgl, Hubáček či Petružálek už toho mají hodně za sebou a navíc bojují o nominaci na OH v Soči, takže se budou chtít ukázat a přesvědčit kouče, že si pozvánku do Ruska zaslouží. Také Tre Kronor vsadili na zkušenost, žádné velké hvězdy v jejich výběru, který tvoří hlavně borci z domácí soutěže, ovšem nenajdeme. Na Čechy umí zahrát, porazili je ve čtyřech z posledních pěti vzájemných duelů. V jejich prospěch hovoří také výhoda domácího prostředí, hrát se bude ve Švédsku. Češi ale nadají kůži lacino a favorita pořádně proženou, první dvacetiminutovka bude vyrovnaná.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Švédsko - Česko 0 2.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip