Články

Švédsko – Bělorusko: vyprodaná aréna uvidí branky
article image

22.5.201

V Bělorusku vládne euforie a natěšení fanoušci poženou tým pořadatelské země MS za historickým postupem. Úřadující šampioni ze Švédska budou muset pořádně zabrat, a tak se v bouřlivé atmosféře góly šetřit nebude.

Bělorusové vedení koučem Glenem Hanlonem si doma vedou nečekaně zdatně. Ve skupině B skončili za Rusy a Američany na třetím místě, a tak si po sérii čtrnáctých příček z posledních tří šampionátů a desátém místu z roku 2010 zahrají po pěti letech ve vyřazovacích bojích. Přes čtvrtfinále se jim však na MS ještě nikdy projít nepodařilo. Maximem čtvrtého týmu ze ZOH v Salt Lake City 2002 je na mistrovství světa šesté místo z Rigy 2006.  Ovšem právě  Švédy dokázali hokejisté Běloruska v Salt Lake City ve čtvrtfinále vyřadit, což si Seveřané pořádně uvědomují a další překvapení na svůj účet nechtějí připustit. Vědí však, že ve vyprodané aréně, která bude také jejich protivníkem, musí držet Bělorusy v gólovém odstupu, jinak se šampionát může zrodit další nečekaný výsledek. Oba týmy mají ve svých řadách po dvou čtyřgólových střelcích: na straně Bělorusů Sergeje Kosticyna a Michaila Grabovského, Švédové Joakima Lindströma a Gustava Nyquista. V hektické atmosféře alespoň šest branek padne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Švédsko - Bělorusko 5,5 + 2.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip