Články

Sunderland – Man.City: favorit bude mít potíže
article image

21.9.2015

Dvě domácí porážky 1:2 v řadě v Champions League a lize s nimi pořádně zamávaly. Co teď předvedou milionové hvězdy z Manchesteru City ve 3. kole Capital One Cupu? V Sunderlandu jim potrvá, než se prosadí.

První tým Premier League jede na hřiště posledního, takže papírově jasná záležitost. Zvláště, když borci Sunderlandu zatím hoří a mají na kontě jen dva body ze šesti zápasů. Ale poháry jsou v Anglii úplně jiný svět a speciálně v tom ligovém není o senzace nikdy nouze. Je jasné, že hostující trenér Pellegrini pořádně překope sestavu a šanci dostanou náhradníci. Ti sice budou pěkně hladoví, na druhou stranu ale také nerozehraní. A než si všechno sedne, určitě to chvíli potrvá.

Favorit nemůže spoléhat na to, že by se domácím rozklepala kolena a nechali se pokorně vyřadit. Hráči Sunderlandu budou mít v zádech našlapané tribuny, nutně se potřebují chytit a tohle je ideální chvíle. Navíc Capital One Cup se hraje jen na jeden zápas do rozhodnutí, takže taktika outsiderů poctivě bránit a klidně spoléhat na penalty může zafungovat. Postup mezi nejlepších šestnáct je otevřený a i kdyby nakonec jásali hosté, sázka na jejich dlouhé střelecké trápení a remízový poločas se nabízí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Sunderland - Man.City 0 2.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip