Články

Sunderland – Everton: střelecky se prosadí oba týmy
article image

12.9.201

Start do ligy měli diametrálně odlišný – zatímco fotbalisté Evertonu se bijí o špici, Sunderland se trápí v podpalubí. Oba týmy ale ani jednou nevyšly střelecky naprázdno a prosadí se opět.

Pořád se schovávají ve stínu za anglickou smetánkou a v tabulce Premier League se obvykle pohybují kolem její poloviny, ale letos konečně borcům z Liverpoolu start do soutěže vyšel. Cenná plichta s Tottenhamem a následné těsné výhry ve West Bromwichi a se Stoke posunuly Everton mezi nejlepší a v případě dalšího tříbodového zisku bodově dostihnou druhou Chelsea. To Sunderland ve třech zápasech posbíral jen bodík, ovšem třeba při úvodní prohře 1:2 na hřišti favorizovaných Citizens se ukázal v sympatickém světle. Co čekat od vzájemného souboje? Možná hodně gólů jako loni, kdy Everton doma vyhrál 6:2, aby pak na hřišti protivníka padl 0:3. Střelecky se zatím oběma celkem daří a i v jejich otevřeném souboji by se gólově měly prosadit oba týmy.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Sunderland - Everton ano 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip