Články

Sunderland – Arsenal: první půle pro hosty
article image

14.9.201

S hvězdnou posilou Mesutem Özilem jede Arsenal do Sunderlandu pro výhru. Domácí ve třech zápasech vydolovali jediný bod, zatímco hosté se parádně rozjeli a vyhrají už první poločas.

„Kanonýři“ šokovali úvodní porážkou s Aston Villou 1:3, od té doby ale pálí ostrými! Přes Fenerbahce snadno prošli do Ligy mistrů, v Premier League pak porazili londýnské rivaly Fulham (3:1 venku) i Tottenham (1:0 doma v posledním kole). Ofenzívu táhne Giroud, jenž se zatím trefil v každém ligovém duelu a při chuti bude i v Sunderlandu. Navíc se bude moci těšit na skvostné přihrávky nového špílmachra Özila, a tak by Gunners neměla tolik vadit předpokládaná absence tvořivého Rosického.  

Domácí „Black Cats“ tápou, prohráli s Fulhamem (0:1 doma) a s Crystal Palace (1:3 venku) a dokázali plichtit 1:1 na Southamptonu. Kouč Di Canio má sice nově k dispozici tři posily (Ki Sung-Yueng, Andrea Dossena a Fabio Borini), ale ani to domácím k úspěchu nepomůže. Až sudí Atkinson odpíská konec první půle, budou mít na další triumf zadělání svěřenci kouče Arsene Wengera.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Sunderland - Arsenal 2 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip