Články

Stuttgart – Fürth: jasná výhra domácích
article image

2.10.2016

Loni museli skousnout bolestný sestup z bundesligy, teď se fotbalisté Stuttgartu snaží vrátit okamžitě zpět nahoru. Ale nemají to snadné, ztrácejí body. Fürth doma nicméně jasně porazí.

Ty dva měsíce je dodnes děsí. Borci VfB v pohodě proplouvali nejvyšší německou soutěží, ale v půlce března přišel zlom – jeden bodík z posledních osmi utkání, soutěž končili šesti porážkami v řadě, pád na předposlední místo a sestup. Cíl byl jasný: hned se vrátit mezi domácí smetánku. Jenže z prvních čtyř zápasů hráči Stuttgartu prohráli hned dva a nejlepší celky už jim lehce odskočily. Proto je potřeba vyvarovat se dalších zaváhání. Jenže Fürth je v tabulce jen o dva body zpět, při posledním venkovním duelu dokázal vyhrát v Norimberku. A pozor, když se naposledy oba protivníci potkali v soutěžním zápase před třemi roky ještě v bundeslize, Stuttgart doma padl 0:2. Tentokrát si dá jistě větší pozor a stejně jako v letní přípravě, kdy soupeři nastřílel tři góly během čtvrthodinky, dokráčí k přesvědčivému vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Stuttgart - Fürth 0:1 1 2.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip