Články

Strýcová B. – Radwanska A.: tentokrát vyrovnaný souboj
article image

20.9.2016

Pět pokusů, pět porážek! Česká tenistka Barbora Strýcová nemá s Polkou Agnieszkou Radwaňskou vůbec dobrou bilanci. Na turnaji v Tokiu to ale bude hodně vyrovnané.

Nejde jí to na ni, jako by na polskou obranářku neměla dostatečnou trpělivost pro dlouhé výměny. Česká bojovnice s Radwaňskou v úvodních čtyřech soubojích neuhrála ani set, na tvrdém povrchu nikdy neměla šanci. Když se ale letos konečně potkaly na antuce ve 3. kole grandslamového French Open, byl z toho třísetový boj. Jak bude vypadat souboj na rychlém koberci v tokijské hale? Favoritka je jasná, ale Strýcová nemusí házet flintu do žita. Navzdory výbuchu na US Open se jí v poslední době celkem daří, je na 21. místě světového žebříčku a atakuje své nejlepší postavení v kariéře. Polka drží čtvrtou pozici na žebříčku WTA, ovšem její tenis založený víceméně jen na pinkání na jistotu dává šanci i soupeřkám. A pokud Češka vydrží psychicky, může z toho být hodně otevřená bitva.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Strýcová B. - Radwanska A. -4,5 1 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip