Články

Strýcová B. – Radwanska A.: první set pro českou bojovnici
article image

26.5.2016

Čtyřikrát proti polské hvězdě nastoupila, ještě s ní nezískala ani set. Jenže teď hraje česká tenistka Barbora Strýcová ve velké pohodě a ve 3. kole grandslamové Paříže Polku zaskočí.

Osmkrát v řadě nepřešla na French Open první kolo, jen při premiéře v roce 2004 vyhrála alespoň jeden zápas. Jenže letos už zničila krajanku Hradeckou i neoblíbenou Slovinku Hercog ve dvou setech. „Dostala jsem ze sebe ten blok a už se mi tu dýchá líp. Sice to nejsou žádné krásné výhry, ale je lepší vyhrát zápas s ošklivou hrou než prohrát hezky,“ usmála se malá Češka, nasazená v Paříži jako číslo 30. Jenže ve třetím kole ji čeká světová dvojka Agnieszka Radwaňska, s níž má bilanci 0:4. Naposledy s Polkou prohrála předloni v Montrealu 4:6, 4:6, což byl jejich nejtěsnější výsledek. „Bude to těžký zápas, ale nemám co ztratit. Bude to bitva a uvidíme, jak to půjde. Je to skvělá hráčka,“ poklonila se sokyni. Radwaňska na posledy zničila rozjetou Francouzku Garciu a potvrdila, že je ve velké formě. Ale Strýcová je mistryně taktiky a pod bývalým Berdychovým koučem Krupou se ohromně zvedla hlavně psychicky. Favoritku je schopna minimálně v úvodu zaskočit a získat konečně set.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Strýcová B. - Radwanska A. 1 2.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip