Články

Strýcová B. – Begu I. C.: Češka se na trávě pomstí
article image

22.6.201

Zahrály si spolu jednou v kariéře a vysoká Rumunka Irina-Camelia Begu malou bojovnici Barboru Strýcovou na madridské antuce porazila. Tentokrát se potkají na trávě v Eastbourne a česká dračice bude mít se svým ofenzivním pojetím navrch.

Strýcová

+ tráva jí sedí, zkušenosti, útočný styl

- slabší servis, psychická labilita

 

 

Begu

+ Češku už porazila, je v pohodě

- pohyb, není trávařka

 

 

Startuje travnatá sezóna a „divá Bára“ opět ožívá! Česká tenisová útočnice dokáže na rychlém povrchu ze sebe vyždímat to nejlepší a trápit i daleko silnější protivnice. Teď ji čeká houževnatá Rumunka, která prožívá skvělé období a v žebříčku WTA už nakoukla do třetí světové desítky – za soupeřkou je aktuálně jen o dvě místa. Jenže teď ji čeká hra na trávě, kde bývá většinou naprosto neškodná...

 

Strýcovou v jediném vzájemném utkání letos porazila na antuce v Madridu, ale teď proti ní bude stát úplně jiná sokyně. Češka totiž naopak trávu miluje, rychlý povrch sedí jejímu ofenzivnímu stylu a při pohybu dokáže uplatnit své nízké těžiště. V Eastbourne se Rumunce pomstí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Strýcová B. - Begu I.C. 1 1.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip