Články

Struff – Veselý: porazí německého čahouna
article image

28.7.201

Velkou nevyrovnaností výkonů trpí český talent Jiří Veselý, momentálně se nachází ve spodní části své výkonnostní sinusoidy. Špatné výsledky posledních týdnů ale zkusí v Kitzbühelu hodit za hlavu, Němce Struffa nakonec porazí!

Velký talent českého tenisu stále čeká na okruhu ATP na velký průlom. V letošní sezoně uhrál několik zajímavých a nadějných výsledků – například na podniku Masters v Indian Wells se probojoval do 3. kola a to samé se mu podařilo i na nejslavnějším Grand Slamu světa Wimbledonu, také vyhrál challenger v Prostějově a na dalším v Praze došel až do finále. Ovšem sráží jej velká nekonzistentnost výkonů a není schopen uspět na více turnajích po sobě. Aktuálně se herně i výsledkově trápí, od Wimbledonu nevyhrál ani zápas a z podniků v Bastadu, Hamburku i Umagu se pakoval hned v prvním kole, v souboji s Rakušanem Thiemem dokonce musel spolknout potupného kanára. Alfou a omegou jeho hry je servis, když se o něj může opřít, je schopen porážet favority, naopak když mu nefunguje, prohrává s outsidery. V Kitzbühelu narazí v úvodním kole na Němce Struffa, s nímž má vyrovnanou bilanci vzájemných zápasů – loni jej porazil v třísetové bitvě v Braunschweigu, ale letos s ním padl v australském Sydney (6:7, 6:7). Také Struff těží především z výtečného podání, ani on se ovšem v současnosti neveze na vítězné vlně a spíše paběrkuje. Souboj dvou čahounů tak bude opět velkou přetahovanou, český talent ale nakonec bude mít navrch!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Struff J.L. - Veselý J. 2 1.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip