Články

Struff - Štěpánek: nerozhodne žebříček, ale zkušenost
article image

14.1.201

První tenisový grandslam je za dveřmi, pro hráče, kteří musejí do kvalifikace, dokonce už začal. První kolo v ní má za sebou i Radek Štěpánek a v dalším se určitě nebude chtít loučit.

Je obdivuhodné, s jakou vůlí se bývalý osmý hráč světa Štěpánek, aktuálně až na 186. místě v žebříčku ATP, v sedmatřiceti letech snaží dostat zpět nahoru. Po řadě zdravotních problémů dokonce musí po čtrnácti letech hrát na grandslamu kvalifikaci. V Austrálii v jejím úvodu více než dvě a půl hodiny udolával svého krajana Šátrala, aby po třech setech, z nichž ten rozhodující trval 82 minut (i díky tomu, že se dvakrát nehrálo kvůli dešti a navíc jednou vypadla světla), postoupil. Ve 2. kole na něj čeká v kvalifikaci pátý nasazený Jan-Lennard Struff, který je nyní v žebříčku o 75 míst výš než Štěpánek. S pětadvacetiletým Němcem, jenž je 111. hráčem světa, Štěpánek dosud nehrál a souboj generací tak zůstává otevřený. Pro českého borce jasně mluví zkušenosti, navíc se zdá, že zdravotní problémy jsou pryč a s ní se může spolehnout i na svoji zarputilost. I díky ní půjde dál český veterán.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Struff J.L. - Štěpánek R. 2 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip