Strömgodset – Boleslav: góly budou padat!

23.7.201

Takhle si to nepředstavovali! Mladoboleslavští vstupovali do 2. předkola Evropské ligy s cílem urvat nadějný triumf, ovšem Norové předvedli kvality a po výhře 2:1 mají k postupu výrazně blíž! A ani odveta nebude skoupá na góly.

První český zástupce, jenž v nové sezoně do pohárů zasáhl, nepředvedl zrovna oslnivý výkon. Mančaft kouče Karla Jarolíma před týdnem zahájil misi v Evropské lize domácí porážkou 1:2 s norským Strömsgodsetem. Přitom do utkání nevstoupil špatně a šel do vedení, na úvodní Bartlův gól z 39. minuty ale ještě do poločasu odpověděl hostující Sörum, pět minut před koncem pak rozhodl o triumfu Seveřanů Jradi. Boleslav si tak zkomplikovala boj o postup, v odvetě na umělé trávě musí vyhrát a vstřelit minimálně dva góly! To není zrovna jednoduchý úkol… Strömsgodset je výrazně rozehranější než Středočeši, na kontě už má 16 odehraných zápasů norské ligy. A na domácí půdě v sedmi kláních ani jednou neprohrál a pětkrát triumfoval. Proti Mladé Boleslavi může v klidu bránit a číhat na brejky, které má skvěle zvládnuté, často je táhne šikovný křídelník Wikheim. Boleslavští se naopak musí tlačit do útoku, oba celky se gólově prosadí!